866/931
Javier Tapia (f. Santiago 1976)
“Two Sculptures on a Cave”, 2007. Sign., betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 150×180.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag