12013/91
Dansk møbelsnedker
Entrébord/sofabord af antagelig massiv kirsebær med medeben samt underliggende magasinhylde, to skuffer samt synlige sinker. H. 51. L. 106. D. 38.
Fremstår med alders- og brugsspor. Mindre ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud