1416/1723
Amerikansk trompet af messing med to mundstykker, Olds & Son. Indgraveret Super, Olds & Son, Fullerton, California, USA, 404270. I velourbeklædt kasse. 20. årh.s midte. Trompet L. 50.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Varia, 17. april 2014
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|