11949/​126

Italiensk kommode af nøddetræ. Rokoko form, 20. årh. H. 72. B. 102. D. 47.

Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag