2439/678
Ubekendt design
Art Deco bordlampe af bruneret jern. 1930'erne. H. inkl. skærmholder 59.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Skærmholder med buler. Rust. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering