12119/243
Et par engelske sideborde med to skuffer og klapper, 20. årh. H. 84. B. 45/80. D. 45. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag