2437/22
Ubekendt maler, ca. 1900
Blomstersælgere på Højbro Plads. Sign. monogram. Olie på lærred. 49×42.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag