12015/8
Frodo Mikkelsen (f. 1974, d. Østerild, Thy 2024)
Komposition. Sign. i bly Frodo Mikkelsen 2008. Nr. 154/250. Litografi i farver. Rammemål 50×70.
Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020
Vurdering
Hammerslag