1635/105
Kunstnerstol af bøgetræ i pompejansk stil. Danmark, 19. årh.s midte.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 29. august 2016
Vurdering
Hammerslag
35 bud