1831/619
D*Face (Dean Stockton) (f. London 1978)
“Ha, Ha, Ha, Not So Superman”, 2008. Sign. D*Face, 76/95. Radering og serigrafi i farver. Trykt hos The Black Rat Press. Lysmål 86×57.
Mindre skår i rammens glas. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag