1947/314
Original Playmobil agent af plastik med bevægelig hoved og arme. 20 årh. H. 150 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag