2438/​718

Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)

“Shaker”. Spisebord af massiv eg. Udført hos C. M. Madsen, Haarby. H. 70,5. L. 200. B. 89,5.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Eftersyn
Fra i Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

14 bud

Tidspunkt Byder Bud
869406 (Autobud) 6.000 DKK
1083371 6.000 DKK
869406 (Autobud) 5.500 DKK
1083371 5.000 DKK
869406 (Autobud) 4.800 DKK
1165797 4.600 DKK
869406 (Autobud) 4.400 DKK
1165797 4.200 DKK
869406 (Autobud) 4.000 DKK
802930 3.800 DKK
869406 3.600 DKK
842827 3.400 DKK
846158 3.200 DKK
802930 3.000 DKK