2438/​896

“Shaker”. Rektangulært spisebord af massiv eg. Model 6289. Udført og mærket hos Fredericia Stolefabrik, 1988. H. 70. L. 150. B. 97.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Vandskjolder.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?