12139/​16

Aage Søeborg Ohlsen (f. 1890, d. 1980)

Exteriør med munk og kvinde. Sign. A. Søeborg Ohlsen 1945. Olie på lærred. 175×115. Indrammet.

Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag