12139/16
Aage Søeborg Ohlsen (f. 1890, d. 1980)
Exteriør med munk og kvinde. Sign. A. Søeborg Ohlsen 1945. Olie på lærred. 175×115. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021
Vurdering
Hammerslag