1926/1617
Et par næsten identiske Næstved stager og olielampe af messing. Stager stemplede. 19. årh. H. 16 og 48. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Trykkede fodstykker.
Varia, 27. juni 2019
Vurdering
Hammerslag
19 bud