Foto endnu ikke klar
884/166
Et par franske Empire casoletter af forgyldt bronze. 19. årh.s begyndelse. H. 28. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Antikviteter, tæpper og varia, 27. februar 2019
Vurdering
Hammerslag