2435/​158

Fransk skrin af bronze, dekoreret med håndmalede blomster og indlæg af sølvholdigt materiale. Mærket Tahan, A Paris. 19. årh.s. slutning. H. 9,5. B. 22.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

2.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

6 bud

Tidspunkt Byder Bud
1122348 1.250 DKK
1092330 1.200 DKK
884582 1.150 DKK
1122348 1.100 DKK
884582 1.050 DKK
1122348 1.000 DKK
Levering

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.