Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
To maskekompositioner. Begge sign. Egill Jacobsen, hhv. 9/100 og 19/100. Litografier i farver. Lysmål 56×41. (2)
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
13 bud
852751 (Autobud) | ||
246527 | ||
852751 (Autobud) | ||
932618 | ||
852751 | ||
246527 | ||
932618 | ||
1002358 | ||
932618 | ||
246527 | ||
932618 | ||
852751 | ||
576 |