2436/354
Kinesisk helsilketæppe i persisk Qum design. Nichedesign med talrige dyremotiver, træer og blomster. Fantastisk kvalitet. 21. årh. 244×154.
Fremstår med enkelte skjolder.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag