2442/​98

Fransk Hall-lanterne af forgyldt bronze med sider af slebet glas, støbt med rocailler. Rokokoform. Cirka 1900. H. 55. B. 22.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?