2440/673
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
“Landskab med sol”. Sign. H. Voigt Steffensen 72, 16/100. Litografi. Lysmål 43×52.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
Vurdering
932569 |