2204/782
Morten Nilsson (f. 1967)
Uden titel. Usign. C-print. 120×120.
Fra udstilling med fotografen Linda Hansen.
Flere overfladiske ridser. Behov for let overfalderensning.
Moderne kunst og design, 25. januar 2022
Vurdering
Hammerslag