12041/80
Edmund Fischer (f. 1889, d. 1952)
Modelstudie. Sign. Edm. Fischer. Olie på lærred. Lysmål 65×46,5. Rammemål 75×55.
Kunst, antikviteter & design, 8. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag