Julio Le Parc (f. 1928)
Tre kompositioner. Alle sign. Le Parc, hhv. 7/50 og 8/50. Litografier i farver. Bladstørrelse 100×70. Uindrammet. (3)
Original stand med små håndteringsmærker- og folder.