12144/20
C. F. Aagaard (f. Odense 1833, d. København 1895)
Fra en sø, sensommerdag 81. Sign. C. F. Aagaard. Olie på lærred. 81×108. Indrammet.
Ramme med brugsspor/ridser.
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Hammerslag