2006/392
Barok fad af tin, graveret med blomster og bladværk. Stemplet I.B. Finck. 18. årh. Diam. 31,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Graveret med CPR nr.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud