2103/585
Adolph Rubinstein (f. 1916, d. København 1981)
Opstilling. Sign. A. Rubinstein 1945. Olie på plade. 61×50.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud