1803/163
Hugo V. Pedersen (f. København 1870, d. Holte 1959)
Strandparti med badehuse. Sign. Hugo VP. Olie på lærred. 49×67.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 15. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
13 bud