2414/295
Ovalt svensk bord af bemalet træ. Plade af hvid marmor. Ca. 1920. H. 77. L. 112. B. 75.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag