12043/73
Hepplewhite armstol af mahogni, sæde betrykket med hestehår. 19.-20. årh. H. 95. B. 68. D. 62.
Brugsspor. Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud