2138/118
Ubekendt maler, 19. årh.
“Cornish Coast 1840”. Sign. monogram. Olie på lærred. 18×37.
Talrige krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag