Foto endnu ikke klar
879/1489
Preben Hornung (f. Valby 1919, d. Frederiksberg 1989)
“Frit tema, Rom”. Sign. monogram 60; sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 81×65.
Malerier, grafik og foto, 7. juni 2018
Vurdering
Hammerslag