2439/1737
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022)
Uden titel. Sign. J. Birkemose, 10/95. Litografi i farve.r Lysmål 63×97.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand. Undersøgt i ramme.
Vurdering
Hammerslag
22 bud