2023/17
Sønderjysk vitrineskab af bemalet og guldstafferet træ. 20. årh. H. 196. B. 1775. D. 32.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag