2434/​731

Camilla Blachmann (f. København 1967)

Komposition. Sign. Camilla Blachmann. Olie på lærred. 200×200.

Proveniens: Hellerup Kunsthandel.

Original stand.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

12 bud

1161103 5.500 DKK
1162714 (Autobud) 5.000 DKK
1161103 4.800 DKK
1162714 (Autobud) 4.600 DKK
1161103 4.400 DKK
1162714 4.200 DKK
1161103 (Autobud) 4.000 DKK
1162714 3.800 DKK
1161103 (Autobud) 3.600 DKK
1162714 3.400 DKK
1161103 3.200 DKK
1162714 3.000 DKK