1721/1568
Fransk bordspejl med ramme af bronze. Louis XVI form, 19. årh. H. 50 cm. B. 31 cm.
Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 25. maj 2017
Vurdering
Hammerslag
26 bud