2023/647
Henri Matisse, efter
“Nu Bleu - La Danse/La Chevelure”. Usign. Litografi i farver. Spadem 1985. Printed in Denmark. Lysmål 99×69.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud