1804/1635
En hatstand af porcelæn, omlavet til lampe, dekoreret i overglasurfarver med figurer. 20. årh. H. ekskl. montering 28 cm.
Undersøgt med montering, uden garanti for skjulte fejl. Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre afslag.
Varia, 25. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
30 bud