1918/1539
Meissen “Slangehalsvase” af porcelæn dekoreret i farver og guld med blomster. 20. årh. H. 23 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 2. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
13 bud