2138/​666

Jörg Immendorff (f. 1945)

“Painted with smoke”. Sign. Immendorff 93, 1/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×56.

Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

4.000–6.000 kr

Hammerslag

3.200 kr

3.200 kr
3.000 kr