2203/158
C. W. Eckersberg, m. fl., 19. årh.
Eckersberg, Rørbye, Constantin Hansen og Lorenz Frølich. En samling af fire scenerier. Delvist tryksign. Raderinger. Bladstørrelser fra 9,5×20 til 44,5×27. Uindrammede. (4).
Let gulnede og med en smule pletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag