2108/606
Sven Havsteen-Mikkelsen (f. Argentina 1912, d. Ærøskøbing 1999)
Landskab. Sign. SHM 65, 14/14. Litografi. Lysmål 33×46.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag