Foto endnu ikke klar
884/600
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Komposition. Usign. Akvarel og oliekridt på papir. Bladstørrelse 32×39,5.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 5. marts 2019
Vurdering
Hammerslag