1920/574
Helge Røed (f. Ski 1938, d. Bærum 2018)
“New Constellations”. Sign. på bagsiden Helge Røed 27.3.94 med titel. Olie på lærred. 182×213. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Moderne kunst og design, 14. maj 2019
Vurdering
Hammerslag