12125/187
Kinesisk vase af porcelæn, dekoreret i farver med figurer og skrifttegn. 20. årh. H. 21,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Hammerslag