12125/​187

Kinesisk vase af porcelæn, dekoreret i farver med figurer og skrifttegn. 20. årh. H. 21,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag