2440/123
Engelsk cigaretetui af sterlingsølv, indvendig forgyldt. W I Broadway & Co, Birmingham 1935. Vægt 170 g. 11×8 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graveret med initialer.
Vurdering
843491 | ||
899542 |