2124/330
Tre “sølvrammer” af træ forsølvet med bladsølv. Hhv. udvendigt mål 63×84 lysmål 54×75 cm, udvendigt mål 35×46, lysmål 28,5×40 cm og udvendigt mål 41×35,5 lysmål 36×29,5 cm. Med medfølgende tryk. (3).
Mindre retoucheringer, afslag, krakeleringer, afskalninger og ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
35 bud