1950/613
Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Selvportræt. Sign. Trampedach 78, 8/99. Litografi. Lysmål 81×59.
Enkelte fugtpletter. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag