12048/22
Pauline Bakker (f. Holland 1966)
Landskab med bro. Sign. P.B. Olie på lærred. 100×200. Indrammet.
Erhvervet i 2013.
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag