12104/223
Fritz Kraul (f. Altona 1862, d. København 1935)
Kystparti ved Raageleje. Sign. F. Kraul. Olie på lærred. 100×176. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud